" /> درباره ما - پت شاپ گربه سگ

درباره ما

به فروشگاه گربه سگ خوش آمدید

ما که هستیم

ما  عاشق حیوانات هستیم و دوست داریم به بهترین شکلی که می‌توانیم، به این موجودات دوست‌داشتنی کمک کنیم.

پت‌شاپ آنلاین

گربه سگ در سال ۱۳۹۸ تاسیس شد و هدف اصلی این

استارتاپ،

ایجاد بستری جامع و مناسب برای تامین نیازهای مختلف

حیوانات خانگی

است. بدوپت به عنوان یک پلتفرم و بازارگاه بزرگ مجازی، محصولات و خدمات پت‌شاپ‌ها و کلینیک‌های مختلف را در یک جا جمع کرده است تا کاربر بتواند از بین هزاران محصول، به انتخاب موردنظر خود دست پیدا کند. در گربه سگ می‌توانید با ایجاد پروفایل مخصوص برای حیوان خانگی خود، اطلاعات و پیشنهادهای مخصوصی برای او دریافت کنید.

ما در

فروشگاه حیوانات خانگی

گربه سگ، ایجاد فضای فرهنگی مناسب و رشد و گسترش اطلاعات عمومی و تخصصی درباره حیوانات خانگی را رسالت اجتماعی خود می‌دانیم و سعی کرده‌ایم که برای رسیدن به این هدف، از کمک افراد متخصص در این زمینه کمک بگیریم. ما به دنبال ساخت شبکه‌ای گسترده از محصولات و خدمات متنوع برای حیوانات خانگی هستیم. شبکه‌ای که کاربران و صاحبان حیوانات خانگی بتوانند در هر مکان و هر زمانی، نیازهای مختلف حیوانات خانگی خود از

غذای سگ

و

خاک گربه و غذای گربه

را بدون دردسر تامین کنند. امیدواریم در ساخت فضایی که صاحب حیوان خانگی بتواند از چندین و چند محصول متنوع، گزینه ایده‌آل خود را انتخاب کند موفق عمل کرده باشیم.

از زبان مشتریان

خیلی خیلی از محصولات خوبتون ممنون.هوگو با این که بد غذاست خیلی غذاهایی که فرستادید و دوست داشت و یکی از دوستامون که بعد از یکی دو هفته دیدش گفت تپل تر شده و رو فرم اومده.

نازنین علی پور

من تا حالا وسایل و غذای گربمو آنلاین سفارش نداده بودم ولی پیجتون و محصولاتتون فوق العادست به امید موفقیت بیشتر

شمیم

چه خوب که انقد خدماتتون با کیفیت و خالصانست ممنون از پیج خوبتون که انقد کارو برای ما راحت کردید قیمتاتون واقعا مناسبه و انشالله همینطوری هم میمونه.با تشکر

لولو

arya

تیم ما

مارک جانسون

متخصص نژاد

مارک جانسون

متخصص نژاد

مارک جانسون

متخصص نژاد

مارک جانسون

متخصص نژاد